אודות בימבא קידס

ברוכים הבאים לבימבא קידס

המקום שבו אופנה פוגשת סטייל

בימבא קידס הינו בית האופנה האקסלוסיבי והמוביל לילדים ותינוקות בישראל.

עבורנו, בימבא קידס הוא יותר מעוד בית אופנה! הוא משלב בתוכו את התשוקה והאהבה לאופנה מיוחדת, איכותית, חגיגית וצבעונית שמתאימה לסגנון החיים של לקוחותינו ושבאה לתת מענה לצורך הגדל והולך שלהם לאופנה שונה וטרנדית עם דגש על איכות גבוהה וחסרת פשרות.

בימבא קידס הוקם בשנת 2017 כבוטיק חם ומיוחד ובמשך הזמן הקצר שעבר, הצלחנו לכבוש את ליבם של כלל לקוחותינו שנהנים ממיטב פריטי האופנה והטרנדים החמים ביותר בעולם לפני כולם. בימבא קידס התחיל מרעיון שנרקם בראשם של אם ובת, ג’וליית ומנאר שחלמו שנים על הקמת מיזם זה אך חיכו לעת המתאימה שבו יכלו להגשים את חלומן. התשוקה שלהן לילדים והרצון שלהן להנגיש אופנה שונה, אלגנטית ויוקרתית הוליד בסופו של דבר את בוטיק בימבא קידס.     

הקולקצייות שלנו מיועדות לבנים ובנות מגיל אפס עד 16 שנים ומשלבות בתוכן אלמנטים עיצוביים מוקפדים, הרמוניה, תחכום, אלגנטיות ואישיות מיוחדת שמבדלת אותנו מהשאר ומעניקה ללקוחותינו מענה מושלם לצרכיהם וביטחון מלא בבחירותיהם. המענה מתבטא בכמה קווים עיקריים וכוללים את הקו האלגנטי שהוא עמוד התווך הראשון שלנו וכולל את מיטב שמלות האירועים והחתונות לבנות ותינוקות בנוסף לחליפות המגונדרות של הבנים לשלל האירועים המיוחדים כגון חתונות וחגים. הקו השני הינו קו הקז’ואל הטרנדי שכולל חצאיות, חולצות, מכנסיים, ג’ינסים וסטים לילדים ותינוקות שנבחרו בתיאום מושלם על מנת לשדרג את הלוק של ילדי בימבא ולהעלות חיוך יומ-יומי על פניהם, בנוסף לקולקצייות משלימות – מנעליים, סרטים לשיער, תיקים ועוד אביזרים משלימים..

1999

Operating for over 20 years

+50,000

Hats sold

4.98/5

Customer rating

“Highest quality hats, using heritage techniques.”

~ John Doe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vehicula consequat sem, vel lobortis tellus vehicula nec. Aliquam erat volutpat. Donec tellus felis, euismod a fermentum eu, maximus quis risus. Sed sollicitudin velit at turpis mattis pharetra. Nunc rutrum purus quis semper ornare.

– Gladys Tamez

Monthly newsletter

Sign up to receive updates, including new hats selections and events.

[contact-form-7 404 "Not Found"]